http://s3.picofile.com/file/8369662050/2072475x300.jpgعنوان درس 2 کتاب علوم تجربی پایه ششم دبستان ، سرگذشت دفتر من می باشد. در این درس دانش آموزان با مواد طبیعی و مصنوعی ، مراحل تولید کاغذ و انواع آن آشنا می شود.

در این قسمت دو طرح درس روزانه جهت تدریس این درس آورده ایم . هر یک از این طرح درسها در یک جدول مجزا تهیه و تنظیم شده و جمعا دارای 9 صفحه می باشند.

طرح درس اول شامل 5 صفحه بوده و در ابتدای آن به موضوعات مختلفی از جمله  روش تدریس ، مواد آموزشی ، کارهای مقدماتی ، ارزشیابی تشخیصی و انگیزه سازی پرداخته شده است.

در ادامه به ارائه درس می رسیم . توضیحات لازم و فعالیت های که معلم و دانش آموز در حین تدریس باید انجام دهند به طور کامل در طرح درس بیان شده است.

طرح درس دوم شامل 4 صفحه بوده و سه گام برای تدریس آن ، در نظر گرفته شده است. همچنین فعالیت های تکمیلی ( ارزشیابی پایانی ، جمع بندی درس و ارائه تکلیف ) در آن وجود دارد.

طرح درس سالانه و بودجه بندی فارسی سوم

طرح درس سالانه مطالعات اجتماعی پایه سوم

جدول طرح درس سالیانه ریاضی هشتم

مقاله در مورد چدن و استفاده از آن

طرح درس گوناگونی گیاهان علوم چهارم

مقاله در مورد موم زنبور عسل و کاربردهای آن

پاورپوینت علوم ششم مبحث سفر انرژی

درس ,، ,طرح ,تدریس ,صفحه ,ارائه ,طرح درس ,شده است ,این درس ,دفتر من ,درس روزانه

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

آشپزي فرست کلاس به رنگ آسمان من علم و فن آوری خدا عشق آرامش شرکت نصب دوربین مدار بسته دانلود فایل دنیای استارت اپ ها موسيقي امروز وب - اس ام اس عاشقانه دفترتهران آیت الله العظمی رحمتی